ارائه راهکارهای نرم افزاری در حوزه تحقیقات بازاریابی

نتایج تحقیقات بازاریابی، مبتنی بر تجزیه و تحلیل داده ها و اطلاعات بسیاری است که به صورت کتابخانه ای و میدانی، از منابع اطلاعاتی داخل سازمان (همچون آمار فروش) و بیرون از آن جمع آوری می شوند. ارزش این داده ها، هنگامی بیشتر خواهد بود که بتوان در زمانی اندک، گزارش های مبتنی بر سوالات تصمیم گیران از آنها استخراج نمود. لذا با توجه به حجم انبوه این داده ها و اطلاعات و اهمیت زمان در رسیدن به گزارش های مورد نظر، وجود یک سیستم نرم افزاری برای این منظور از اهمیت بالایی برخوردار است.

گروه نیک بین، بر اساس تجربه اجرای پروژه های تحقیقات بازاریابی برای شرکت های معتبر کشور، اقدام به طراحی یک راهکار نرم افزاری در این زمینه نموده است که متناسب با نیازهای خاص مشتریان نیز قابلیت اختصاصی سازی دارد. این راهکار نرم افزاری دارای ماژول های گوناگونی است که در صورت امکان فنی، قابلیت اتصال به بانک های اطلاعاتی آمار فروش و سایر بانک های اطلاعاتی مشتریان را نیز داراست. بدیهی است که گزارش های هر نرم افزار مبتنی بر داده های ورودی آن است و در صورتی که تحقیقات بازار به درستی انجام شود و داده های جمع آوری شده در این سیستم وارد گردد، گزارش های متعدد و ارزشمندی قابل تولید خواهد بود.

یکی از قابلیت های مهم این نرم افزار، امکان مقایسه بین داده های تحقیقات است، به طوری که در صورت تمایل کاربران از مقایسه داده‌های بازارهای گوناگون مثل وضعیت بازار دو یا چند شهر یا وضعیت بازار یک شهر در بازه‌های زمانی مختلف، می توان گزارش‌هایی از وضعیت تغییرات شاخص ها (مثل قیمت، تعداد عرضه کننندگان، تنوع و وفور برندها و ...) به سادگی و سرعت ارائه نمود که اطلاعات لازم را برای تصمیم‌گیری در اختیار مدیران قرار دهد.

در صورت تمایل برای مشاهده دموی نرم افزار لطفا فرم زیر را کامل نموده و ارسال نمایید.